esmaspäev, 14. november 2005

Ja sügisjoonikud on ka nüüd otsas, siis jõulukuuse aeg?

Suurem ports ajakirju sai ostetud. Kodukolle ja Pere ja kodu. Ja siis lugesin artikleid hingedeajast ja kodusest isast ja veel ja veel. lõpuks tuli tõdeda et kuidagi väga asjalikud jutud olid. Kodukolle muidugi hiilgas jõulukaunistuste ja käsitöö pooelst. Ühelgi aastal pole ma eriti kibelenud jõulunänni kuskile üles riputama, triinu pealekäimisest hoolimata oleme kuidagi suutnud piirduda kuusega ja paar korda olen ka piparkogimaja teinud ja see on siis riiulinurgal seisnud. Aga näiteks aknad või muidu mingid tähekesed-inglikesed on ikka meist poodi jäänud õnneks. Samas oleks ilmselt väga lahe seekord siis näiteks elutoas lõpuks punased sametkardinad ripuitada ja kuldsed tähed sinna külge. Või kuivatatud apelsinilõigud? Ja riiulitele palju päkapikke. Teeks sada sametist patja ja ehitaks kuuse ümber jõulumaa. Ukse peale riputaks kuldse pärja ja nii edasi. Kõik seepärast, et raekojaplatise ka kuusk toodi. Juba . kas pole natuke varavõitu?

2 kommentaari:

oravake ütles ...

Meil on juba teist aastat väga in kilevärvidega pildid akendele teha. Sel aastal ostsin lausa sädelevat kilevärvid. Poisile jubedalt meeldib. Ja väljast vaadates on nagu vitraaž.

Aga laternaid ja lambikesi ja värke - need on ikka igal aastal olnud. Nii akendel kui katuseservas. Ja kunstkuusevanikud ümber trepipostide. Ja sellel aastal paistab nii, et ratsuritähed löövad jõuluajaks õitsele. :)

terje ütles ...

see tegelikult ei ole üldse minu stiil. Lastele muidugi meeldiks kõik kohad mingeid asju aastaringselt täis riputada. Ja nende hea tuju nimel annab emme ka vahel alla ja lubab seinad pilte täis kleepida ja päkapikke lambi otsa riputada.