reede, 13. jaanuar 2006

Kibuvitsad

Terve pere maha murtud tundmatu viiruse poolt. Mina ja Triinu kui tugevama soo esindajad, oleme nüüd jälle korras, kuidagi ruttu käis. Koer on ka toidukausile läheneda suutnud ja näib endine.Kui välja arvata see, kuidas ta mänguasjadega käitub. Nüüd on mehed haiged. Ikka päris jube tõbi. Murrab täismehe maha nagu ei midagi. Aga täna tõttas ikka tööle. Parimad ravimid tundusid olema vesi ja sidrunimahl. Ja sellesuvime põldmarjamahl ning greipfruut. Poisid aga keelduvad neist ravimitest. Kosutuseks manustasin veel Mumuu funktsionaalset jogurtit. On ikka nimi asjale pandud. Võtsin kibuvitsaga, hea oli. Kuidas on need kibuvitsamarjad küll puhastatud, mälu järgi oli see ikka väga visa töö. Mingil hallil ajal suvitasime Lohusalus ja korjasime mere äärest kibuvitsamarju. Pärast sai puhastatud ja moosistatud. Sisekarvakesi jätkus kõikjale, ka moosi sisse. Ilus suvi oli.

Purgil oli silt: rebi siit. Sõin jogurti enne ära, siis julgesin rebida. Ei läinudki katki, eemaldus papist silt/kest. Tagaküljelt sain lugeda, mis head omadused kõik sellel jogurtil on ja mida sisaldavad need marjad ja asjad, mida sinna sisse pannakse. Kibuvitsad olid head küll, aga roheline tee ja aaloe oleks mu meelest võinud tegemata jätta ka hoolimata sellest, et need kohutavalt kasulikud on.

1 kommentaar:

triibik ütles ...

a mulle meeldis rohelise teega. ja isegi aaloe oli täitsa okei - kui ma seda pärast pikka kõhklemist maitsta julgesin. sest esialgu seostus see ikka kreemindusega.