pühapäev, 8. jaanuar 2006

Mart 9 kuud

Mart 9 kuud

Mart sai 9 kuud vanaks. Eks ole. Esimese lapsega läksin ma siis ju tööle tagasi juba. Tõsi, vaid 4 tundi päevas käisin seal, aga kibe tuline tahtmine oli minna. Triinuga olin kauem kodune, kuni ta sõimeealiseks saamiseni. Priidul aga oli neid hoidjaid ikka omajagu. Umbes neli tädikest vahetus. Ise vahetasime elukohta muidugi ka, eks seegi põhjustas vahetusi, sest kes see ikka viitsib siis Lasnamäelt Mustamäele last hoidmas käia. Üks tädi muidugi viitsis ja tema oli ka kõige vahvam neist. Nüüd kui Mart vaatan, siis reeglina ikka ei meenu, kuidas teised lapsed väikesed beebid olid. Peale selle, et vankriga jalutamas käisime ja pikki matku tegime Pirita jõe äärde. Priidule sai õnneks raamat tehtuid ja kõik sündmused üles märgitud. Aga seda kuidas ta roomas või esimesi "sõnu" ütles. Küllap ma neid nägin ja kuulsin, aga vaat ei meenu, et ta oelks nõnda mööda tuba ukerdanud nagu see kutt siin. Küllap ta ukerdas, elasime siis ühes toas, kus asju oli vähe, ehk polnud tal huvitav ringi roomata ja hakkas sellepärast ruttu püsti ajama ennast. Mart püüab ennast ka istuma lükata, aga enamasti kukub tagasi veel, tõusunurk on vist vale ja kaalukese paigast ära. Tal on ju pisike pea, mitte nii suur nagu tavaliselt selle kaalu lastel, see-eest on ise täiesti proportsionaalne .

4 kommentaari:

Krentu ütles ...

Väga armas tegelane! Minu meelest see ukerdamise aeg on lahe, iga päev nad avastavad midagi uut ja elavad otseses mõttes oma võimete piiripeal. Et sirutavad ikka nii nii palju ja siis kõige pikema sõrme otsaga udivad niikaua kui diivani pealt emme vardad või kuuselt karra kätte saavad. Aga saavad, vaatamata sellele, et algul tundub see täiesti võmatu olevat.

Anu ütles ...

See on tõesti imelik, et paari aastaga läheb meelest, milline oli laps beebina... Vaatan oma 2-aastast tihti ja mõtlen, milline tema praegu 5-ne vend 2-sena oli. Mitte ei meenu:S

terje ütles ...

Ja videosid ka ei ole. Meil ei ole

Anu ütles ...

Ei ole jah:)! Nüüd tüdruku puhul olen ikka fotokaga teinud mõneminutilisi lõike. Vähemalt aimu saab.