reede, 13. jaanuar 2006

Novita, mida ei tule ega tule

Arvestades seda, mida Laura kirjutab uuest Novitast, mis pidi jaanuari esimestel nädalatel postkasti tulema, on täitsa ok, et ma veel saanud pole seda. Muidugi ei ole ma ta tehniliselt seda tellinud, sest koos esimese numbriga mingit arvet või asja ei saanud. Pole siiani saanud. Ajakirja oleks ju võinud.

Tahaks poisile pükse kududa. Näiteks selle Knitty õpetuse järele.Ühe Kivipesuefektiga puuvillase lõnga leidsin Abakhanist siiski ka üles ja ostsin ära, aga kas see nüüd see kõige parem valik oli. Aga eks sellest võib siis midagi muud teha.Tegelikult otsisin siiski ühte teist teksalõnga, aga kesklinna lõngapoed, eriti see Liann, on autoparkimise suhtes üsna ebameeldivas kohas. Parkimismaja turvatooliga jalutamiseks natuke liiga kaugel või on seal kuskil lähemal mõni auk, mis mulle praegu lihtsalt ette ei löö?

4 kommentaari:

Krentu ütles ...

Mina ka muudkui ootan ja ootan seda Novitat... Eelmisel korral sain alles peale seda, kui olin neile meili teel meelde tuletanud, et olen tellinud ja maksnud ka. Hea uudis on see, et Liannis ka ei pidavat veel olema, laevad ka ei ole käinud paar päeva Soome vahet, äkki ikka kunagi tuleb... Ja Vogue Knittingut, mida ma ka oma arust tellisin, pole. Jama see ootamine ikka!

Krentu ütles ...

ma nüüd lugesin neid Laura ja Susanna komme uuele ajakirjale ja ei tea kas maksabki oodata niiväga :) Päris lahedalt kirjutavad, ma olen ise ka vahel mõelnud mõne Novita mudeli kohta, et appike, kas tõesti mõnele see meeldib. Olen tähele pannud, et sügise ja talve ajakirjad on asjalikumad kui kevad ja suvi. Aga nalja sai palju neid sommide bloge lugedes :)

Cairbre ütles ...

Hirmus Novita kirumine käib jah niin blogides kui ka neulonta-listil. Mina pole Novitat ostnud ja ei osta ka, niiet pole põhjust kiruda :)

tydrukbussis ütles ...

Mis selle Novita ajakirja kohta siis kirjutatakse (ei oska soome keelt kahjuks). Vaatasin sealt Laura blogist neid pilte ja ma nii koon endale selle roosa kampsuni. Tõin just paar päeva tagasi poest hiunniku roosat alpakat ära, aga see kampsun näeb veel parem välja kui minu esialgne plaan.