teisipäev, 23. mai 2006

tanutu

Nüüd siis juba vähemalt kaks kunagist palatikaaslast ajakirjanduses pildile tekkinud. Kuigi blondina olita nagu kenam. Mikspärast see ennaegsete ja haigena sündinud laste teema järsku nii esiplaanile tõusnud on? kas oli varem ka ja mina lihtsalt tähele ei pannud?
Uus üllitis "Naistelehtt" on ka mingi huvitav fenomen, ma ka ostan ja loen. hea, et odav on. kallimalt ilmselt ei ostaks, sest kui mõtlema hakata, pole mingit põhjust seda lugeda. Ehki näe jah, seal võib tuttavaid kohata.

Kust leida see inimene, kes õmbleks mu tanule pitsi ja paelad ja vuristaks põllele paelad kokku. Pühapäev on kohe varsti ju. Ehki ka laupäeval peaks vabaõhumuuseumisse minema ilmselt, et rahulikult laadal edasi-tagasi käia. pealegi - põlleriietki pole veel, tegelikult. No kohe lihtsalt ei tõuse käsi õmblusmasinat välja võtma. Tea, kas nad vaatavad väga mõrvarliku pilguga, kui tanu asemel jälle valge rätiku panen.

2 kommentaari:

triangel ütles ...

Mis seal toimub, et just tanu vaja läheb?

terje ütles ...

mitu asja toimub,- laat, leigarite esinemine (esinemised) aga tanu on vaja selleks,et abielunaine nagu palja peaga ei käinud. Rahvarõiva täiuse nimel muretsen.