teisipäev, 18. juuli 2006

Lugesin vist liiga palju blogisid , sest mulle hakkas tunduma, et polegi inimest, kes poleks veel käinud, poleks minemas või planeerimas selle suve retke Haapsallu. Üldse ei vaidlusta, imetore ohake. Aga kui kõik enne augustit ära käivad, kes siis 5. augustil Haapsalu salli kudumise võistlustele lähevad? Lehekuulutuses seisis, et vajalik on elementaarne mustriskeemi lugemise oskus. Lõng ja vardad ilmselt antakse kohapeal. Seda võiks seal siis rohkem olla, ka suuremates kogustes müügiks. Sest kaubandusvõrk sellist lihtsat asja ei paku. Ja ka eestimaised villavabrikud ei tee. Kuigi võiksid.

3 kommentaari:

Anu ütles ...

Kas ühe päevaga peab salli valmis saama? Oi, tublid naised ikka... Mina vist ei kvalifitseeru, kuigi haapsalu sallid on nunnud ja ma oskan neid ka teha. Aga sall päevas...:)

Elsa ütles ...

Aga mina ei plaani sel suvel Haapsallu jõuda. Mitte et ei tahaks, aga kitsad finantsid seavad omad piirid... Sallikudumisvõistlust läheks muidu isegi kaema :)

terje ütles ...

Vaevalt et päevaga, ju on mingi jupike või minivariant. Kutselisedki teevad seda nii nädala nagu lehest lugeda oli: http://www.le.ee/?a=uudised&b=4626