neljapäev, 31. august 2006

Müüa või mitte müüa

Fotograafia alast õpetust oleks vaja. Või piisaks heast fotoaparaadist. Või vähemalt tänapäevasest - optilise zoomiga. Selleks oleks esmalt raha vaja, aga see on nagu mingi hirmus kujutlus, mis kunagi tõeks ei pidanud saama, aga sai - raha pole.Ülearust. Mitte et fotokas nüüd selline elutähtis ese oleks, aga... Leiva jaoks ikka jätkub ja vorsti sai ka. Aga - oli mul neid punaseid papusid vaja. Müüks maha? Ja poiss sai ka täiesti ülearuse dressipluusi, tema meelest läheb tal muidugi vaja. Eelmise aasta koolivormi püksid ja pluus seisavad pakendis - sel aastal ei kanna neid koolis vist mitte keegi, temale jäid need väikeseks juba enne kättesaamist. Kampsun. Ja kingad! Oleks see perekooli foorumis müümine natuke positiivsem, ja lootust, et suurte laste vanemad seda loevad ka, siis ju võiks. Aga neist pilte teha (pole ju ilusaid pilte tegevat fotokat) ja siis meilidele saata ja siis mitte vastuseid saada jne, oh hoidku. Raha oleks nagunii kohe täna vaja, sest nädala pärast on palgapäev ja siis pole enam muret kuni järgmise kuu lõpuni.

MIs meil siin siis on? Näiteks:

Ülikond - 140-150 cm Mustad kingad nr 39 pseudoteksad - TSG koolivorm helesinine triiksärk Villased sokid

Aga minu punaseid papusid vist ikka ära müüa ei saa, nad on nii armsad.

2 kommentaari:

Ieska ütles ...

Ieska on siin vaikselt tähele pannud, et aparaadist ei sõltu midagi kui kedagi seal taga ei ole :) Eriti vähe pildistab optiline zoom.
Ja oli siin just üks võistlus kus profifotograafid tegid telefoniga pilti. Karm oli ! Niet peaasi, et mingigi aparaat on.

terje ütles ...

oh, lohutasid. Siis on veel lootust:)