teisipäev, 19. september 2006

Külmkapimagentid ja vaarikamoos

Ma olen alati mõelnud, milleks on head külmkapimagnetid. Kasutada pole osanud. Aga selgus, et need sobivad Mardile mängimiseks. Päris hästi. Kuigi ta on veidi õnnetu, et need ei kinnitu seina, kapi ja laua külge. Aga küllap see metalli-magneti seos ka varsti kohale jõuab. Paraku on metallist ainult külmkapp.

Ning lusikaga sööma hakkas ta ka. Kuigi see eriti välja veel ei tule, on algus tehtud. Lihtsalt, järsku ühel päeval haaras lusika endale ja pani suhu. Küll tagurpidi ja tühjana, aga siiski oli trajektoor kindel ja sihipärane. Kahjuks on mul tobe anne pudrud paksuks keeta, ni et tal on neid väga raske lusikale saada. Vaarikamoos jäi sinna hoopis paremini. Ja kohupiimakreem ka. Kuid lusikat hoidis algul peenelt kahe sõrmega varre otsast. Siis ostsime talle mingid erilielt krõnksus varrega riistad - lusika ja kahvli. Neid eriti valesti hoida ei saa, aga selle kahvli harude otsa jälle ei saa makarone torkida.

3 kommentaari:

Aet ütles ...

Oh, hakkaks meie tüdruk ka ise sööma. Samamoodi hoiab lusikat kahe sõrme vahel ja songib toidus, nii et see mõnikord igale poole laiali lendab. Kui oma käega aitan tal lusikast kinni hoida ja selle siis suhu suunata, siis ajab sõrmed laiali ja ei taha lusikast kuuldagi :(

ematehnik ütles ...

meil on külmkapp kaetud magnetnumbritega, põnn teeb seal mingit matemaatikat :)
majoneesipurgi küljest sai mingi magnetiga raamatukese ka.

ise tunnen end uhkelt, mu laps peab mind raudseks leediks: ta on korduvalt üritanud seda magnetiga raamatukest minu jala külge paigaldada.

Heidi ütles ...

Meie hoiame magnetitega maksmata arveid külmkapi uksel. Ja muid tähtsaid märkmeid. Et silma ees oleks ja meelest ära ei läheks.
Aga Tiimaris on lahedaid magneteid. Nt mänguautomagneteid, millega poisid vahel külmkapil sõidavad.