pühapäev, 15. oktoober 2006

Sõlmedest sai pontso

Saalomoni sõlmedest sai pisike pontso. Rohkemaks ei jätkunud. Aga narmasteks ikka jätkus. Eks see oligi mingi väike ja vana lõngajääk, juba ammu ootas, mis tast saab. See sai nüüd küll puhtalt uue tehnika proovimise rõõmust tehtud ja täiesti ilma otstarbe ja vajaduset. Kuigi ma siiski olen kuulnud, kuidas inimesed otsivad oma väikestele tüdrukutele väikesi pontsosid, aga mida nendega küll tehakse. Kas lapsel, eriti sellel tillukesel, pontsoga ebamugav pole? Igastahes just selliste eesmärgita tehtud asjade jaoks see Kirju Kummuti netipood nüüd tehtud ju saigi, näis kas pood ja käsitöö ostjad-kliendid saavad kokku ka. Igastahes riputasin üles.

Ja punase triibulise vesti andsin ka omanikule üle. Eriti rõõmus meel oli lapse emal ilusate täpiliste nööpide üle. Triip ja täpp koos - üldse ei näi sobivat, aga võta näpust, need kaks sobisid imehästi.Ostsin need siit.

2 kommentaari:

krista ütles ...

pärast seda kui ma olin oma 1,5 aastasele lapsele 5 korda pontsot selga üritanud saada....kusjuures täiesti edutult... harutuasin selle lihtsalt üles ja lubasin, et järgmise pontso teen talle siis, kui ta seda ise tahab :)

Krentu ütles ...

uhke netipood on teil!