teisipäev, 7. oktoober 2008

Koer on ka inimene

Penil on seedehäired. ausalt öeldes, häirivalt. Koriseb, puuksutab. Ja need gaasid ei ole midagi süütukest, ikka räiged. Vahetasin toidu välja, senise nahaallergiku toidu asemel vana koera krõbuskid - aastaid tal ikka omajagu, et siis ehk kergem seedida või nii. Aga veel ei ole leevendust paista. Hoopis sügelust tekitab, mille pärast ju too spets DDC kasutusel ju oligi. Huvitav, kas koertele peaks kah gefilus soole mikrofloorat parandama? Või smecta, mida lastele sisse söödetakse. Või espumisan. Kindlasti on meile mingid omad, spetsiifilised rohud. Ja koerte omad on ju sellised kallid enamasti :), koertel haigekassat ja ravikindlustust ju pole. Tal on vist omal ka suht kehva olla ja sööb rohtu nagu lehm, ikka palju, ja siis oksendab seda välja. MIngi jama igastahes on, millest ise aru ei saa.

3 kommentaari:

Kadri ütles ...

on jah :)

meie koer sai liiga rammusat sööki ja see selgus ka selle järgi, et iga kolme nädala tagant läks kõht korrast ära.

aga ravimisest, ikka aitab keefir ja head bakterid ka. Kiiret paranemist!

Anu ütles ...

me koeral oli kunagi sooltepõletik, ja see väljendus koledas kõhukorinas ja -mulksumises, peeretas muidugi ka. arst kirjutas mingi spets rohu talle, mis ei olnud eriti kallis, nagu need loomarohud tavaliselt olema kipuvad. käi ikka igaksjuhuks arstil ära, siis endal süda rahulikum ja koeralgi kergem.

KK ütles ...

Osta tehobakti, müüakse kliinikus ja potsikust saab kaua läbi. Meil aitab igasuguste puhituste ja gaaside korral hästi. Miskine piimhappe asi on, kasvataja soovitas.