kolmapäev, 26. november 2008

hommikuvõimlemine

Täna hommikul puhastasin neljanda platsi. Majahoidja tahab ka sellist labidat, tal vana vineerist ja sirge. Ta loodab, et see murdub ja siis saab ka endale fiskarsi. nagu see ise tööd teeks.

see, et linnaisad teede puhastamise tasemega rahul pole, oli oodatav reaktsioon, aga see, et kohe kõiki puhastajaid kõige tegematajätmises süüdistama hakata, on küll ilmne ülereageerimine ja ülekohus.Ehki ka mina ei saa aru, miks kaherealine tee lükatakse lahti kahe rea keskelt ja nii jääbki. ja kolmerealisest lükatakse lahti kaks rida ja rentslid ning restkaevud on nagunii kõik paksu lume all ning uputust me alles saame näha, kui kõik sulab ja tal minna kuskile ei ole.

2 kommentaari:

Elsa ütles ...

Mul on "tore" lumekoristusmälestus Kadriorust. Eile lükati maja eest kena jalakäijaterada lahti. Ilus oli ja hea kõndida. Hommikuks oli sel tänaval (esmakordselt pärast suurlume tulekut) käinud lumesahk. Jalakäiate rada nüüd nagu poleks olnudki... :S
Ma ikka päris hästi ei saa aru, mil moel karatakse majaomanikele turja, et nad kõnniteid puhtade ei hoia? Ma nüüd ootaks, et need tamrukad majaomanikud hakkavad kõnniteed puhastades lund sõiduteele loopima. Kena ping-pong saaks :S

Terje ütles ...

loobivadki, mis neil muud üle jääb. Kohti, kuhu lund paigutada ju ei ole. Restkaevud lükatakse ka lume alla. HOmmikul tegin puhtaks just, et nüüd saaks sulavesi voolama hakata ja ei peaks vees sumpama, nüüd lögavall selle peal kenasti tagasi.