esmaspäev, 1. detsember 2008

Narmikud

Kolmed narmik-kindad, narmad, tegelikult küll mitte narmad vaid aasad, on seespool. head soojad asjad ja kui ma kaks paari tegin võõrastele lastele, siis sama soojaga paari ka oma pojale. Käeskandmise mugavuselt, eriti kui selline väike käsi, aga pöialt juba tahaks kasutada, on nood villased narmikkindad küll moodsatest kile ja coretex materjalidest etemad, ei märgu kah nii väga kergesti - pmst ju nagu heidepüksid. Ja narmad lisavad selle õhulise sooja hoidva kihi veel juurde.

Materjalid: Novita 7-veljestä, Jil, silk wool, Titan Wool Winner. Vardan nr 2,5 ja 3,5. Randmeosa 9 cm.

3 kommentaari:

Krentu ütles ...

Nii armsad kindad :) Kõigi nende uhkete kirjatud kinnaste peale, mida Ravelrys nähtud, tuletavad need meelde, kui suur jõud peitub lihtsuses :)
Aga kuidas neid aasasid sinna kinda sisse kootakse? Ma olen lugenud, et heidega võib kududa nii, et iga täpi jaoks võtad eraldi pisikese heidejupi ja siis see, mis üle jääb, see jääbki kinda sisse narmaks. Aga lõngaga vist nii ei tehta?

Terje ütles ...

Jah, lihtsad tõesti. Lõng jookseb kogu aeg kaasas ja aasa jaoks keeratakse lõng ümber sõrme aasaks ning kootakse läbi - need on need teist värvi linnukesed. Õiget pidi tuleb keerata, siis jääb aas pidama.

Krentu ütles ...

Aitäh, ma proovin siis ka kunagi :)