kolmapäev, 4. märts 2009

Kolmapäevased reklaamiminutid

On rõõm teid kutsuda!  Tulge 07. märtsil kl 11.00 Kullo Keskusesse ja 14. märtsil Salme Kultuurikeskusesse *Käsitööpäevale.

 Sarja järjekordne üritus on kui näitusmüük, kus saab meisterdada erinevates õpitubades, vaadata ja imetleda, koguda ideid, kontakte ja inspiratsiooni, aga lisaks saab materjale ja ideid ka kaasa osta ja sisepääsupiletit ei ole.

Üritus on avalik, uksed on valla kõigile ning ema-isa võivad julgelt kaasa haarata ka oma nooremaid ja vanemaid lapsi, sest nii pärlite valmistamine kui siidile värvi kandmine on jõukohased kohe kui pintsel näpu vahel seisma hakkab ja polümeersavi sarnaneb kahtlaselt igapäevasele plastiliinile.

Traditsioonilisema näputöö harrastajatele jagatakse inspiratsiooni natuke ebatraditsioonilisemate asjade kudumiseks ning need, keda paelub näiteks taaskasutusteema, saavad teada, mida on vaja, et teha vanast uus – näiteks kandes imelisi pilte tekstiilile.

Müügilettidelt leiab igasuguseid uusi ja huvitavaid tooteid ning tarvikuid: lõnga, vardaid, heegelnõelu, polümeersavi, helmeid ja helmetöötarvikuid, hobivärve, paelu jpm nelja käsitöökaupade maaletooja-edasimüüja (Helmehaldjas, Hobipunkt, Karoliine Hõbelõng ja Mammi lõngapood) vahendusel. Veebipoodide ja nende pidajatega saab kohtuda reaalses maailmas ning kõike pakutavat saab soetada postikuluta.

Sissepääs üritusele on tasuta, kuid õpitoas osalemine tasuline, selle eest saab kaasa vajalikud vahendid ja nende kasutamisõpetuse, ideid ja inspiratsiooni ning ise tehtud ehted, siidsalli, kootud lille või praktilise poekoti.

 kl 12 - 14 saab osaleda järgmistes töötubades:

-Helmestest meisterdamine  -FIMO savist voolimine -Lapikudumine ja kootud lilled -Shibori tehnikas siidisall -Salvrätitehnika tekstiilile

Kommentaare ei ole: