teisipäev, 29. september 2009

Dušši alla õige purgiga

kaasavõtmiseks sobivad paljud asjad, mõned eelistavad vedelat seepi, mida siis lasta mööda paljast ihu allapoole nõrguda.

Mis siin pattu salata, eks siingi ole seda kasutatud. Seni kui ma avastasin seebid ja nende vahu ja hellitava pehmuse. Aga et vanast ja kasutatud kestast ikka korralikult lahti saada, peab koorima ka vahetevahel. Eelmine purk saigi otsa. Ja kuna seal sees olnud suhkur otsustas ära sulada - oleks pidanud oelma demerara suhkur, aga või ma siis täisin, ja asendus nii ehk naa kohvipuruga, siis otsustasin seekord kohe sellest otsast alata ja valida kõrvale midagi, mis selle lõhna ja kontseptsiooniga sobiks.

Ehk siis: kohvipuru, riivitud seebijäägid (peotäis), natuke sooja vett nende pehmendamiseks, 3 spl sheavõid ja samapalju kakaovõid ning mõru kohvi aroomiõli. Võid sulatasin vedelaks, seebihelbed pehmendasin soojas vees - seejärel segasin kaks ollust kokku ja vahustasin kohevaks vahuks. Lisasin töö käigus vasaku käega hommikusest kohviteost jäänud paksu ning 3 ml aroomi. Vahustasin veel ja tõstsin topsi.

Õige purgi leidmine ongi see kõige raskem.

1 kommentaar:

X by Leina Neima ütles ...

...tundub mõnus, peaks proovima :=)