reede, 14. mai 2010

Enne ja pärast

Craftwerki taaskasutusteemaline projekt on minu tegemisi ilmselgelt mõjutanud. Eks whp-up.com on enne ka mu lugemisvarasse kuulunud, aga need ideed seal, ehki on küll hirmus armsad ja toredad, kipuvad vahel jääma kudagi elukaugeks või naiivseks. Vähese praktilise väärtusega. Aga eile tuli ootamatult suvi ja lapsel oli probleem. Pole midagi jalga panna. Millegipärast on talle keegi ostnud püksid, mille plastmassist kinnis oli mõeldud vaid üheks hooajaks. Ja teistel oli takjapael lihtsalt ära kulunud. Veendunuina, et prismas ei müüda üldse mingeid arvestatavaid lühikesi suvepükse, tegin paar kiiret liigutust õmblusmasina suunas.

Ühel püksipaaril panin uue takjapaela ja teine, pildilolev sai uue kinnise. Paelaks kasutasin ühe rebenenud kinkekoti mõnusat jämedat sangapaela. Mitte midagi ei tohi ära visata, kõike läheb vaja. Ja ongi kaks paari uusi pükse. Neoonrohelist niiti ega saapapaelu meil kahjuks ei õnnestunud leida.

2 kommentaari:

KK ütles ...

Väga mõnus kevadine toon!
Ei tohi jah visata, mul ema hoiab alles mida iganes võimalik ja vahel on olnud sest nii abi. Aga tal on palju ruumi ka :)

Terje ütles ...

ILmselt oleks talle vaja head taaskasutajat kõrvale, kes kõik alles hoitu kiirelt ära kasutaks