reede, 21. mai 2010

Teeme kreemid ise

Kindlasti on veel keegi, kes saab tulla esmaspäeva õhtul kreemi segamise õpituppa: Poelehel saab registreeruda ja näha ka kreemi pilti. See on küll vana pilt, aga eks nad ole suht sarnased alati. Lõhna ju pildile ei püüa. Viimati tegime ylang-ylang lõhnalise kevadkreemi, et olla hästi sensuaalsed ja seksikad. Aga igal eeterlikul õlil on oma toime ja mõju. Kõigile need üldse ei pruugi meeldidagi. Näiteks hästi tõhus akneprobleemidega võitleja petitgrain ajab mu põnnid kreemipurgi juurest hästi kaugele. Teismelise värk. Siis tuleb vägisi nina sisse toppida nagu kutsikal.

Kord ostsin poest ühe hirmus efektiivse kreemi, mille oli kohutavalt vänge kummilõhn hoopis. Poes ju ei nuusutanud, aga peale teda ka pärast määrida ei tahtnud. Milline koostisosa niimoodi küll lõhnas, ilmselt see, mis kõik kortsud kõrva taha tõmmmanuks. Igastahes jäi kasutamata ja seisab. Omatehtud kreemiga seda muret ei ole. Aga kuna pole  muret, pole ka kortse.

3 kommentaari:

ieska ütles ...

OOt, see on siis nagu keemia laboratoorium või on nn põhi juba enne valmis ?

Terje ütles ...

ikka algosakestest algusest peale, muidu poleks ju üldse huvotav

Agnessa ütles ...

mul ka kaasa turtsub selle petitgraini kreemi lõhna peale, et misasja ma endale küll näkku määrin. :) pidada hirmus vänge olema. mu meelest nii hea lõhn. :P