laupäev, 2. oktoober 2010

Nüüd kõik poodi

Raamat on müügil. apollos näiteks. Ehki ma eile just käisin seal ringi ja ei näinud. Ei, tegelt ma vist käisin kaubamaja raamatupoes. Seal igastahes veel ei olnud.
ausalt, kui ma poleks ise seda teksti kirjutanud, siis ma ostaks ta piltide pärast. Need ON seda väärt. Marko Mumm ja Kristjan lepp teevad head tööd. Mitte lihtsalt head, aga sellist mis on väärt raamatusse panemist. Ajakirjad-ajalehed on ju kaduvad, aga seebiraamat igavene. Ja ilmselt just sellepärast, et nad pole varem näinud ühtegi seebiretsepti, seebi pilti ega teadnud üldse seebist suurt midagi. Valge leht nii öelda. Väljaandja eksperimenteerimisjulgus: Aitäh Fookusmeedia, Annika ja Siim.

1 kommentaar:

mariss ütles ...

oi kui tore:)
eile just käisin Kristiine suures uues Apollos seebiraamatut otsimas. tundus, et esimesteks tegemisteks võiks ikka kindluse mõttes raamat retseptidega ees olla. kuskilt raamatute vahelt peidust leidsin ühe teise seebiraamatu, aga millegipärast jätsin selle siiski ostmata. ja praegu mõtlen, et vaat kui hea - saab kohe päris uue raamatu osta :)