kolmapäev, 20. oktoober 2010

Sotsiaalvõrgustik

Imelik, selgub, et see linastus Eestis alles 15.oktoobril. aga see oli ju alles sellel möödunud reedel. aga kuna mujal ju varem, siis on tunne nagu olnuks siingi oluliselt varem.
Enne kinno minekut ma mõtlesin veel, et no mis saab olla huvitavat ühes programmeerimisest ja netilehest tehtud filmis. Ja Wall Street oli teine valik, aga kellaajad läksid sassi. Hea, et läksid.
MInule meeldis, isegi väga. jah, oli programmeerimisest ja oli netilehest ka, aga see kõik polnud peamine. Või noh, oli ka, sest selel ümber ju kõik keerles. Kuigi rohem jäid meelde hoopis suhted. Geniaalsus muidugi ka, ja see et geeniustele ilmselt andestatakse palju. aga mitte päris kõik. Kas polnud pärispobleemiks seal hoopis see, et kuidas teha äri, hoida oma ideed ja saavutada edu? Raamtus on kindlasti rohkem, vahest ehk rohkem ka sõprade suhtest - see ju sai äritegevuse käigus rikutud. Tea, kas see raamat ilmub varsti ka eesti keeles?
Nüansid olid ka toredad - need vennad Vinklevossid näiteks olid väga muljetavaldavad. Eduardo oli väga väga inimlik. Naisi väga ei näidatud, aga see film polnud ju nendest, armutut hullu seksi oli ka vaid natu-natukene ja seegi polnud armutu ega hull. Ja see tempo ja kiirus, milles film esitati. Igav ei jõudnud küll kordagi hakata, kuidagi kiiresti sa läbi.
Mingi nüanss vist on ikkagi selles ka, kas ise oled FB kasutaja või mitte, aga sõnastada ma seda praegu ei oska.

Kommentaare ei ole: