pühapäev, 12. detsember 2010

Jõulu eel

Esme kirjutab ja loosib lõhna ja mina jagan, mitte et mul lõhna vaja oleks, see kulub kindlasti ära mõnele lõhnalembesemale, aga siiski:
Head saab ja tuleks teha aastaringselt. Tõsiasi on aga see, et just jõulude lähenedes mõeldakse endast nõrgemaile rohkem - siis, kui enamikul meist on kodus hea ja soe ja turvaline olla oma pere keskel. Kõigil paraku ei ole. Võime vaid loota, et jõulud toovad kõikidesse kodudesse rahu. Naine.postimees.ee on avanud toetusnumbri SMS-ide saatmiseks Tallinna naiste kriisikodu toetuseks. Saates SMS-i numbril 15151 märgusõnaga Naisteabi (juurde võid lisada oma nime), toetad sõltuvalt mobiilioperaatorist Naiste kriisikodu 25 kuni 26 krooniga (sõnumi maksumus on 26 kr). Saates SMS-i Tele2 võrgust, läheb kogu raha toetuseks. 

Naiste kriisikeskus. Mingi väike hea on alati hea, pisikestest annetustest, kui neid on palju, saab kokku suur. Paljudel on selliseid kohti, mille heaks heategusid teha. Vahel on nad su enda ja näiteks lastega seotud. Need kellel on isklik kogemus mingi kriisiga, nendel seda rohkem. Väga paljud ei afišeeri seda üldse ja seda polegi vaja. Või siiski, et ka teised saaksid tulla sama hea mõtte peale, on aeg-ajalt sedasorti üleskutsed siiski oodatud.

Väikesed heateod lasteaiale, lastehaiglale, sünnitusmajale - need on vist naistega alati seotud. Tagantjärele, tänutäheks. Näiteks lapse sünnipäeval ja siis tema teisel sünnipäeval. Sest kas teda mul muidu oleks.

 Nüüd läks küll isiklikuks, aga olgu seekord veel.

2 kommentaari:

esmekas ütles ...

Sattusin seebiteemaga seoses juhuslikult praegu siia:) Aitäh jagamast Sulle!

Okolotok ütles ...

15151 - see on Aspiro Baltics ASi lühinumber.
http://www.elisa.ee/et/Ariklient/Hinnad/Eritariifsed-numbrid/SMS-luhinumbrid

Aspiro Baltics petab kliente.
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/aspiro-baltics-petab-sms-manguga-kliente.d?id=32110793

Aspiro Baltics AS.
SMS kelmus. Psühholoogiline aspekt. Üks näide.
http://sites.google.com/site/smskelmus/Aspiro-Baltics-SMS-kelmus

05.11.2010 Likvideerimisteated
AS Aspiro Baltics (registrikood 10768920, aadress Maakri 23a, 10145 Tallinn, Eesti) ainuaktsionär otsustas 31.10.2010. a AS-i Aspiro Baltics likvideerida. Võlausaldajatel palume kõik oma nõuded AS-i Aspiro Baltics vastu esitada nelja kuu jooksul arvates käesoleva teate avaldamisest kirjalikult aadressil Maakri 23a, 10145 Tallinn, Eesti.
https://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&teade=1307611