laupäev, 11. juuni 2011

KIP - nagu kaks tilka vett

KIP on ikka igal aastal isemoodi, ehki kui vaatad, siis nagu oleks sarnane. Palju naeru ja rõõmsaid kuduhulle, lõpmatu jutuvada, mõned on igal aastal samad (no nagu mina ja Tiina näiteks), teised vahelduvad teatud intervallidega või asenduvad uutega (Ülle). Ja mõned hoopis heegeldavad, nagu Muhv ja Marianne. Tullakse jalgrataste(Kaisukas)ja lapsevankritega (Tiina), sünnipäeval või teel kokkutulekule (Tiiu). Kootakse linast (Anna), villast (Terje) ja puuvillast (Veronika) lõnga. Kantakse omatehtud kudumeid (Mannike). Ja on inimesi, kelle nägu on tuttav aga nimi meelde ei tule (X). Ilm on igal aastal täiesti erinev, seekord näiteks oli soe suveilm ja pidi puie varju pugema. Ka sel aastal ei jätnud välismaalased (1 Hollandlanna ei läinudki Kihnu!) Tammsaare parki väisamata, kugi ajakirjandust ja televisiooni erinevalt mullusest, ei olnud. See polegi oluline. Minu meelest on oluline, et sellest teadsid need inimesed, kes tahtsid sinna tulla. Ja et nad tulid ja olid ja tundsid end hästi. Anna tegi pilti ja Veronika ka.

5 kommentaari:

Anna ütles ...

Aitäh korraldamast! Ja, nagu öeldakse, for the record, mul oli ka omatehtud kudum seljas:).

Terje ütles ...

Tänud tulemast, sinuga on alati väga värskendav kohtuda.
Proovisin kõiki millegagi seostada, aga mitte korrata, muidugi oli sul omatehtu.

Anna ütles ...

Selge:). Oh, kooskudumisi peaks tihedamini korraldama. Pärast on, millest rääkida ja mida meenutada!

Anonüümne ütles ...

ja mina just mõni aeg tagasi mõtlesin, et sel aastal võtaks ise ka vardad ja tirtsu kaasa ja tuleks, kui ainult kohta ja aega teaks. ei teadnud.

Koduhaldjas ütles ...

kena ülevaatlik ja tagasivaatlik kokkuvõte. vaatasin teiste pilte ka ja nomis- sinu all on niuke vägev istumistekike! hea kasutamisidee!! mul on lapitehnikas kuusnurkadest õmmeldud ebasümmeetrilise olekuga proovitöö, mis vaja valmis vormistada. nüüd teangi , mida tahan :)