teisipäev, 11. veebruar 2014

Sinistest kampsunitest ja austermann Aura lõngast

Haldjalikule tüdrukule sobib haldjalik pluus.  Disainisin mitme ideega mängides. Esmalt muster, siis konstruktsioon, et muster kõige paremini avalduks, seejärel mäng varrukatega, pikemad poleks sobinudki. alumist serva mõtlesin ka harutades. Suveks sobib ka selline avar dekoltee.
Selline muster, et pähe ikka ei jäänud, enam-vähem lõpuni pidin ikka mustrilehte vaatama. Esimesel pildil on näha ka õrn haldjasinine värvitoon. Lõng ise siidine ja pehme.
Kuna muster on koostatud sellisena, et lehed langeksid ülevalt alla, sobis ta väga hästi ümber keeramiseks ja selleks, et pluus kududa samuti ülevalt alla. Nagu Anna kuulsamad mudelid. Lisaks sai pluus suvised varrukatiivakesed ja allaserva lihtsalt põikise augurea. Tüdruk pluusi sees on miniatuurne, mulle tundub, et pluus siiski venib rohkem ja sobib äkki ka suurusele 36-38.
Veel sinistest kampsunitest ja Austermann aura longast.
Aitäh Krissule

2 kommentaari:

Anu ütles ...

ilus! mul on umbes sarnane muster sel sallil: http://www.ravelry.com/projects/acerolakuts/olivejoy - ei kippunud ka väga meelde jääma. siiski tegin ka kampsuni ja mütsi sellega, küllap vist lõpupoole jäi meelde ka :)

KK ütles ...

Väga suvine ja kena! Varsti saab sinist lõnga juurde :)